close
loading

 

AUTO PASJA BIAŁY

 

powłoki ceramiczne

 

polerowanie lakieru

 

Pomoc przy kupnie i sprzedaży samochodów

 

 

NO GLOSS NO GLORY

 

Polerowanie i korekta lakieru to podstawowa usługa świadczona przez firmę Auto pasja Biały.

Dzięki tej usłudze lakier Państwa samochodu znów będzie wyglądał jak za dawnych lat - nawet kilkunastoletnie samochody odzyskują swój dawny blask i połysk.

Podczas procesu regeneracji powłoki lakierniczej usuwamy powstałe podczas używania auta zarysowania, hologramy, a także nieestetyczne zmatowienia. 

 

POLEROWANIE ONE STEP

 

To podstawowa usługa dzięki której zazwyczaj udaje się usunąć do 70% zarysowań. Otrzymujemy też bardzo dobry efekt podbicia głębi koloru.

 

Tak odświeżony lakier zabezpieczamy dodatkowo wysokiej jakości woskiem lub innymi preparatami zabezpieczającymi i wzmacniającymi efekt wizualny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOREKTA LAKIERU

 

 

 

WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIERU - EFEKT LUSTRA

 

To długotrwała i ciężka praca ale efekty potrafią być spektakularne !

 

Po wcześniejszym przygotowaniu lakieru do pracy samochód polerowany jest kilkukrotnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć nawet do 95 % zarysowań i zmatowień, a dodatkowym efektem jest wrażenie lustrzanego odbicia. Samochody poddane wieloetapowej polerce wyglądają niesamowicie - ta jakby ubyło im kilka lat.

 

Podobnie jak w przypadku usługi ONE STEP tak i tutaj po skończonej korekcie auto zabezpieczane jest środkami jeszcze podbijającymi kolor, a także markowymi produktami zabezpieczającymi.