close
loading

 

AUTO PASJA BIAŁY

 

powłoki ceramiczne

 

polerowanie lakieru

 

Pomoc przy kupnie i sprzedaży samochodów

 

 

NO GLOSS NO GLORY

01. TROCHĘ HISTORII

Jak wskazuje nasza nazwa Auto Pasja Biały zrodziła się z zamiłowania i pasji do motoryzacji, a początki działalności naszej firmy sięgają 2012 roku.

 

Początki nie były łatwe, a większość klientów stanowili nasi znajomi.

 

Cały czas uczyliśmy się niełatwej sztuki detailingu, poznawaliśmy nowe techniki pracy, a także uczestniczyliśmy w licznych kursach i szkoleniach.
    
Z czasem grono naszych klientów zaczęło się rozrastać, a najlepszą oceną naszych usług są liczne, pozytywne opinie i komentarze na portalach internetowych i w mediach społecznościowych oraz co jest dla nas szczególnie ważne  powracający do nas zadowoleni klienci.

 

Kosmetyka samochodowa to nasza pasja, a każdy samochód staramy się doprowadzić do perfekcji.

 

W międzyczasie rozszerzyliśmy naszą działalność o pomoc w sprzedaży samochodów klientów prywatnych.

 

Dobre przygotowanie auta do sprzedaży potrafi podbić jego cenę nawet o dwadzieścia procent.

 

Naszym Klientom pomagamy w całym procesie sprzedaży, począwszy od właściwego przygotowania auta, na obecności podczas finalizacji transakcji kończąc.

 

02. CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

 

Sprzedajemy samochody, które albo sami wyszukujemy albo zgłaszają się do nas osoby zainteresowane sprzedażą, często są to nasi klienci, dla których wykonywaliśmy kosmetykę samochodową, znamy więc ich samochody bardzo dobrze.

 

Aktualna oferta zawsze znajduje się na naszej stronie interentowej oraz na Facebooku.

 

Pomagamy szybko i sprawnie przeprowadzić naszych klientów przez cały proces sprzedaży od początku aż do podpisania umowy.

Poza pomocą w sprzedaży samochodów okazjonalnie pomagamy też w zakupie aut używanych.

 

Nie każdy wie jak korzystnie sprzedać samochód, nie każdy ma czas na rozmowy z kilkunastoma osobami wstępnie zainteresowanymi zakupem auta, o wizytach a stacjach kontroli nie wspominając.

 

Najpierw wstępnie weryfikujemy wybrany pojazd, następnie rozmawiamy ze sprzedającym i jeśli oferta w dalszym ciągu  jest interesująca udajemy się na oględziny samochodu.

 

 

Szukamy aut wyróżniających się wyposażeniem, ale co najważniejsze stanem technicznym.

 

Zajmujemy się nie tylko właściwym przygotowaniem samochodów ale pomagamy też klientom w całym procesie sprzedaży, począwszy od wykonania profesjonalnych zdjęć i wystawienia ofert w internecie, aż do rozmów z potencjalnymi nabywcami, prezentowaniem samochodów podczas oględzin, a nawet jeśli nasz klient sobie tego życzy jesteśmy obecni podczas podpisywania umowy sprzedaży.

 

Tak jak w detailingu nie uznajemy kompromisów i zawsze staramy się przygotowywać samochody najlepiej jak potrafimy, tak do dalszej sprzedaży poszukujemy aut wyjątkowo zadbanych pod względem technicznym i wizualnym bo auta to nasza pasja