close
loading

 

AUTO PASJA BIAŁY

 

powłoki ceramiczne

 

polerowanie lakieru

 

Pomoc przy kupnie i sprzedaży samochodów

 

 

NO GLOSS NO GLORY

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

POWŁOKI CERAMICZNE

 

Aplikacja powłoki ceramicznej to nie tylko doskonale zabezpieczenie samochodu przez zarysowaniami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również możliwość fantastycznego odświeżenia kilkuletniego auta. Podczas codziennego użytkowania samochodu na powłoce lakierniczej tworzą się setki mikro rys,  a lakier ulega znacznemu zmatowieniu. Po gruntownym odświeżeniu samochodu i aplikacji wysokiej klasy ceramicznej powłoki efekty mogą być spektakularne.

 

Używamy tylko preparatów sprawdzonych producentów, a na naszą pracę

dajemy pisemną gwarancję. Właściwa pielęgnacja samochodu po aplikacji powłoki ceramicznej znacznie przedłuża jej działanie. Z nami Państwa odświeżone auto pozostanie w doskonałej kondycji przez długi czas !

 

 

Jesteśmy certyfikowanym partnerem marki FX PROTECT

 

Tym samym jako jedni z nielicznych w Wielkopolsce możemy zaoferować Państwu aplikację powłok B7 BASE + F5 FINISH które dostępne są jedynie w wybranych studiach kosmetyki samochodowej.

 

 

 

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

 

 

 

 

 

 

 

CENA POWLOKI CERAMICZNEJ

 

Dokładne ceny usługi aplikacji powłoki ceramicznej ustalane są dopiero po wstępnych oględzinach samochodu. Końcowa cena zależy od stanu auta i nakładu pracy, a także od wyboru konkretnej ceramiki.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą prosimy o kontakt telefoniczny. Oględziny samochodu i wycena jest całkowicie bezpłatna. Serdecznie zapraszamy.

 

KONTAKT: 575-255-105